Українські військовослужбовці та капелани отримали освячені паски у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі та отримають частину нашої любові та підтримки на фронті завдяки допомозі меценатів та волонтерів. Ми віримо, що наша об’єднаність та бажання допомогти нашим героям допоможуть нам перемогти в боротьбі за свободу та незалежність України.

Отримання освячених пасок на фронті: спільна підтримка військовослужбовців та капеланів

Сьогодні у Свято-Михайлівському Золотоверхому кафедральному соборі звершив освячення пасок, які згодом відправляться на фронт до українських захисників. Їх відвезуть військовослужбовці та капелани, та разом з пасками передадуть нашим новітнім героям частку нашої любові.

Ми дякуємо всім, хто долучився, нашим меценатам, жертводавцям, завдяки кому ми маємо можливість ділитися цією радістю, щоб наші захисники відчули, що ми не забуваємо про них. Ми молимося, ми робимо усе залежне, щоб допомагати. Наші воїни, наше доблесне військо, меценати, волонтери, люди доброї волі – усі згуртувалися, і ми неодмінно спільно переможемо. Бо ми об’єднані, ми захищаємо тих, кого любимо, і Господь благословляє нашу боротьбу.

І незабаром ми будемо святкувати перемогу України у цій наполегливій боротьбі за свободу, за право бути вільними, мати свою незалежну державу та свою єдину помісну Українську Православну Церкву.

І нехай Господь і надалі буде нам помічником у цій боротьбі.