У селі Біла відбувся важливий чин похорон військовослужбовця Збройних Сил України, Ігоря Федорчака, який віддав своє життя в боротьбі за свободу та незалежність України. Похоронний обряд очолив архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон разом із місцевим духовенством та громадою, яка прийшла вшанувати пам’ять Героя.

В останній шлях героя: Село Біла зібралося на прощання з Ігорем Федорчаком

1 лютого 2024 року, село Біла об’єднало свої серця в останньому прощанні із військовим героєм, Ігорем Федорчаком, який став новопреставленим на полях Запорізької області, захищаючи свободу та незалежність України від російського окупанта. Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон очолив чин, щоб вшанувати пам’ять Героя разом із духівниками, рідними та громадою.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Кураторка групи Ігоря, викладачка Наталія Схаб, поділилася згадками про талановитого та відданого служителя, який обрав шлях служби в Збройних силах України. Його вибір був актом героїзму та безкорисливості. Ігор Федорчак, у всьому 29 роках, залишив за собою пам’ять про мужність та любов до України.

Село Біла вщент зібралося, щоб висловити шану і провести в останню путь героя. Низький уклін захиснику України, і вічна пам’ять Герою, який віддал своє життя заради служіння Батьківщині. Слава Україні!