Міська рада відзначила особистий внесок та героїзм військових у становленні української державності та захисті державного суверенітету.

Депутати міської ради присвоїли звання “Почесний громадянин міста Тернополя” 16 військовим посмертно за особисту мужність і героїзм

У Тернополі, 28 квітня, депутати міської ради прийняли рішення присвоїти звання “Почесний громадянин міста Тернополя” 16 військовим посмертно. Згідно з прес-релізом мерії, нагородження надано за вагомий особистий вклад у становленні української державності та особисту мужність і героїзм у виявленні у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

У списку отримувачів звання знаходяться Олег Барна та ще 15 військовослужбовців. Серед них є старші сержанти, солдати, лейтенант та стрілець-помічник гранатометника. Нагородження враховувало висновки комісії, яка проводила попередній розгляд матеріалів про нагородження відзнаками Тернопільської міської ради.

У цьому року, згідно з даними міської ради, це вже друге присвоєння звання “Почесний громадянин міста Тернополя”. Попередньо це звання було присвоєне поету та перекладачу Віктору Небораку.

Відзначаючи вагомий внесок героїв у захист України, ми віддаємо шану та повагу їх пам’яті. Їхні вчинки не будуть забуті, а пам’ять про них залишиться в серцях нащадків.

Список осіб, яким присвоєно звання «Почесний громадянин міста Тернополя» посмертно:

СТЕПАНКЕВИЧ Олександр Тарасович – старший сержант;
МУДРИК Тарас Васильович – солдат;
ШТРЕМПЕЛ Йосип Гийзович – солдат;
ДАНИЛЮК Валерій Васильович – солдат;
РИБАЛЬСЬКИЙ Віталій Григорович – солдат;
СУСЛЕНКО Віталій Сергійович – солдат;
ГИНДА Валерій Васильович – солдат;

СИДОРАК Михайло Богданович – солдат;
САВЧЕНКО Артем Олександрович – солдат;
ЗАВЕРУХА Віталій Степанович – сержант;
КАЗМІРЧУК Валерій Феофанович – старший солдат;
ДОРОХОВ Валерій Валерійович – лейтенант;
СИДІР Мирослав Мар’янович – солдат;
МАТЛАШЕВСЬКИЙ Павло Борисович – старший солдат;
КАПУСТИНСЬКИЙ Василь-Яків Григорович -стрілець-помічник гранатометника;
БАРНА Олег Степанович – старший сержант.

Вічна пам’ять Героям!