Державна служба України з етнополітики та свободи совісті заявляє, що окупаційна влада Криму почала розкрадати Кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира та Ольги Православної церкви України в Сімферополі.

“11 травня 2023 року російські окупанти почали грабувати Кафедральний собор святих рівноапостольних Володимира та Ольги Православної церкви України в Сімферополі. Уже відомо, що вони виламують двері та описують майно храму. Це чергова акція з придушення свободи совісті, яку здійснює Російська Федерація на захоплених землях”, – ідеться в повідомленні пресслужби відомства.

Зазначено, що список вкраденого окупантами майна, знищених ними храмів, викрадених священнослужителів зростає щодня.

“Державна служба з етнополітики та свободи совісті вкотре наголошує, що належно фіксує всі випадки вбивств українських священнослужителів, незаконне позбавлення їх волі, їх залякування, застосування до них тортур, знущання над релігійними переконаннями. Так само, як знищення храмів, мечетей, синагог і молитовних будинків та пограбування сакральних споруд. Жоден із цих випадків не залишиться безкарним, жоден злочинець не уникне відповідальності”, – підсумували у відомстві.