Рятуючи побратима, загинув випускник Тернопільського Військового Коледжу: Пам’ять про Юного Героя житиме у віках.

Ярослав Ципляк став прикладом найвищого героїзму, відданості і жертовності. Його вчинок не лише рятування життя побратима, а й беззавітна відданість ідеалам національної гідності.

Тернопільський військовий коледж переживає потрясіння від непоправної втрати, молодий герой на полі бою загинув. Кривава реальність війни невблаганно забрала життя випускника закладу, Ярослава Ципляка.

Ця страшна звістка розлетілась чорною стрічкою завдяки посту на офіційній Facebook-сторінці коледжу. “Захищаючи Україну та її народ на війні загинув випускник Тернопільського військового коледжу 2019 року Ярослав Ципляк. Небесне військо поповнилося ще одним юним Героєм України. Захищаючи Волю та Незалежність України, під Запорізьким напрямком, рятуючи життя побратима, смертю хоробрих загинув Ярослав. Схиляємо голову в глибокій скорботі”, – звучить допис.

Слова “герой” та “військовий” завжди набувають особливого звучання, коли вони об’єднуються в одному імені. Ярослав Ципляк став прикладом справжнього героїзму та жертовності. Його молодий вік не зменшує значущості його вчинку – рятуючи життя побратима, він віддав своє власне.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цей важкий момент втрати став закликом згуртувати спільноту коледжу із зосередженою повагою та пам’яттю до їхнього випускника. Молодий герой заклав вічний приклад відданості та гідності.

Скорботною та болісною залишається втрата такого молодого та відданого сина України, але його вчинок залишиться в серцях тих, хто вірить у незламність духу та гідності нашої країни.

При великій подяці та повазі ми вшановуємо Ярослава Ципляка як справжнього героя та виражаємо наші співчуття рідним, близьким та друзям, які втратили юного воїна-захисника. Нехай його душа знайде вічний спокій.

Просимо молитов за воїна Ярослава!
Вічна і Світла пам’ять герою України!