9 лютого до Чернівців прибув митрополит Епіфаній, проводить молитовну зустріч із вірянами та представить нового єпископа – відзначивши об’єднання трьох єпархій, визначаючи новий етап у розвитку та єднанні Православної Церкви України.

Митрополит ПЦУ зустрівся з земляками-вірянами та планує офіційно представити нового керівника об’єднаної єпархії у Чернівцях

Сьогодні, 9 лютого, митрополит Епіфаній, предстоятель Православної Церкви України, прибув до Чернівців. Він проведе спільну молитву у церкві Преподобної Параскеви Сербської та представить керівника об’єднаної Чернівецької єпархії УПЦ (ПЦУ).

О 10:30 віряни зібралися в храмі, щоб зустріти митрополита і взяти участь у спільній молитві за мир та благополуччя України.

Об 11:00 у місцевій філармонії – митрополит Київський і всієї України представив преосвященнішого Феогноста, нового керівника об’єднаної Чернівецької єпархії УПЦ (ПЦУ).

Ця подія маркує об’єднання трьох єпархій УПЦ (ПЦУ) на Буковині – Чернівецько-Кіцманської, Чернівецько-Хотинської та Чернівецької єпархії. Новий єпископ Чернівецької кафедри – преосвященний Феогност, раніше вікарій Івано-Франківсько-Галицької єпархії УПЦ (ПЦУ).

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Синод також призначив титулярного архієпископа Кіцманського Онуфрія, настоятелем храму Різдва Христового у Чернівцях у прямому підпорядкуванні Предстоятеля УПЦ (ПЦУ).

Преосвященний Герман Семанчук, став керуючим новоствореної єпархії на Хмельниччині з титулом Кам’янець-Подільський та Новоушицький. Ці кадрові зміни відзначають важливий етап у реформації та єднанні Православної Церкви України.