Секретаря єпархії Чернівецької філії УПЦ (що в єдності з Моспатріархатом) архімандрита Никиту (Сторожука) висвячують на єпископа. Архієрейська хіротонія відбувається в прямому ефірі. Звершує її митрополит УПЦ (МП) Онуфрій у співслужінні митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія та сонму архієреїв УПЦ (МП).

Дійство відбувається – відео в Феофанії, особистій резиденції митрополита Онуфрія.

Згідно рішення Священного Синоду УПЦ  від 23.11.2022, клірик Чернівецько-Буковинської єпархії  архімандрит Никита (Сторожук) обраний єпископом Івано-Франківським та Коломийським.

Одразу після цього рішення СБУ в ході перевірки приміщення УПЦ (МП) на Буковині виявила методички з Москви, російське громадянство у керівництва єпархії та посвідчення окупантів.

Сам же архімандрит втрапив у скандал. Разом із офіційним повідомленням СБУ мережу також облетіли знімки секретаря єпархії у спідній білизні. Додавалося і фото роздягненого 17-річного хориста.

Архімандрит потім записав відеозвернення, у якому розповів свою версію подій. Він прямо не заперечив факт скандального інциденту з оголеним хористом, натомість акцентував увагу на відсутності доказів.