Тернопільщина отримала сумну звістку з фронту. У бою з російськими загарбниками на Харківщині загинув військовий Сергій Ушкевич з села Озерна. Про це пишуть на фейсбук-сторінці Озерянської громади.

Про Сергія згадують багато хорошого. За свої 27 років він займався спортом, зокрема акробатикою, виступав на сценах, показуючи мистецтво еквілібристики. Досягав надможливостей більших, ніж закладено в людину природою. Виступав навіть в європейських країнах.

У трагічний для всіх українців день, 24 лютого, Сергій перебував у столиці, працював у цирковій групі. Частина групи роз’їхалася, а він приєднався до захисників Києва. Потім, перебуваючи у лавах Збройних сил України, вибивав ворога з Ірпеня і Бучі.

Сергій загинув 17 липня на Харківщині. Він до останнього виконував свій військовий чин і боровся з окупантами. Ворожі снаряди обірвали його життя.  

Тяжко знайти слова… Щиро співчуваємо родині, друзям, батькам. Сергій назавжди залишиться у наших серцях! Вічна Йому пам’ять і слава! Герої не вмирають!

Тут дивіться ВІДЕО

Нагадаємо, у боротьбі із російськими окупантами загинув військовий Сергій Погар з села Чернелів-Руський. Йому було всього 29 років…