Предстоятель помісної Української Православної Церкви, Блаженнійший Митрополит Епіфаній, зустрівся з матерями, дружинами та сестрами бійців з батальйону “Азовсталь”, які перебувають у російському полоні. В ході зустрічі родичі поділилися своїм болем і попросили про посилену молитву за військовополонених. Митрополит Епіфаній підтримав родичів та висловив сподівання на перемогу України.

Митрополит Епіфаній зустрівся з рідними бійців “Азовсталі” які досі перебувають в російському полоні.

Предстоятель помісної Української Православної Церкви Блаженнійший Митрополит Епіфаній 14 липня 2023 року зустрівся з матерями, дружинами та сестрами бійців з «Азовсталі», які ще досі перебувають у російському полоні.

Матері та дружини захисників поділилися з Блаженнійшим владикою своїм болем, який вони переживають через полон дорогих для їхнього серця людей, наших найкращих синів України. Також матері попросили про посилену молитву за військовополонених.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній підтримав родичів захисників Батьківщини та побажав їм сили пройти ці випробування і в майбутньому радіти від спільної їхньої зустрічі та перемоги України.

«Ваші чоловіки, сини та брати є новітніми героями. Захисники «Азовсталі» стали символом опору та української незламності. І з першого дня полону наших захисників ми підносили за них молитви до Бога й надалі будемо молитися. Головне мати віру та надію і Господь неодмінно допоможе», – сказав Митрополит Епіфаній.

Окрім того, сторони торкнулися питання різних складових війни росії проти України, а також необхідності й надалі консолідувати зусилля, які будуть спрямовані на визволення наших воїнів з полону.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)