Старший лейтенант Остап Романюк поліг під час виконання бойового завдання поблизу села Стариця на Харківщині

Трагічна звістка надійшла до Копичинецької громади: на війні поліг уродженець Копичинців, старший лейтенант Остап Романюк. Життя 24-річного офіцера обірвалося 9 червня 2026 року під час виконання бойового завдання поблизу села Стариця Чугуївського району Харківської області.

«Військову службу захисник України розпочав 25 серпня 2020 року. На момент загибелі Остап Романюк був командиром 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти батальйонної групи зведеного підрозділу Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. У громаді висловили щирі співчуття рідним, близьким та побратимам полеглого захисника України», – повідомили у міській раді.

Інформацію про дату та час зустрічі кортежу з тілом воїна-земляка Остапа Романюка, а також про чин похорону обіцяють повідомити додатково.

Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Вічна пам’ять і слава відважному Воїну, який поклав на вівтар Вітчизни найцінніше – своє життя! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Остапа Романюка стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.

Молитва за всякого померлого

Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Остапа як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.