Митрополит Ізюмський і Куп’янський Єлісей (Олег Іванов) УПЦ МП перейшов на бік окупантів. Олег Іванов у інтерв’ю, яке дав російським окупантам, сказав, що активно працює з ними і нещодавно мав зустріч із патріархом Кирилом, повідомив громадський діяч Вадим Поздняков.

“Мені не один рік казали місцеві мешканці, що цей уродженець міста Шахтарська на Донеччині є потенційним зрадником та має антиукраїнські погляди.

Але СБ чомусь не хотіла займатися російською агентурою на Ізюмщині всі 8 років.

Скільки ще таких потенційних колаборантів у рясах серед УПЦ МП?” – написав Поздняков.

Велику шкоду нашій державності і Православній Церкві України завдають доморощені христопродавці на кшталт архієпископа Тихона (в миру Петранюк Тарас Іванович), який чомусь досі не покараний за свої кримінальні діяння. У 2017 році заборонений в Українській Православній Церкві Київського Патріархату ревний симпатик «руського миру» єпископ ТИХОН, він же агент МЛД ЛНР ФЕРЗЬ, обвинувачений (підозрюваний) у кримінальному провадженні №120120030050000359за ч. 4 ст. 190 КК України («Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах»), випущений під заставу в 15000 дол. США.

Нагадаємо, уже кілька років поспіль голова ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталія Шевчук у своїх зверненнях і публікаціях наголошувала, що розбудовуючи й укріплюючи позиції Православної Церкви України, потрібно пам’ятати, яку небезпеку під час війни несуть у собі релігійні симпатики «руського миру». Наталія Шевчук провела власне розслідування кримінального злочину, скоєного діючим архієреєм ПЦУ, керуючим Тернопільсько-Бучацькою Єпархією, архієпископом Тихоном і оприлюднила документ громадянина Донецької Народної Республіки.

Правоохоронним органам для перевірки, під протокол, Наталею Шевчук надано кейс документів (у тому числі копію паспорта громадянина так званої Донецької народної республіки, розписку, написану власноруч), в якому містяться відомості, тотожні персональним даним громадянина України Петранюка Тараса Івановича, та фото особи чоловічої статі.

Тернопільським міськрайонним судом скасовано постанову про закриття кримінального провадження, де фігурує архієпископ ТИХОН. Але на цьому все поки що й завмерло.

Однак, на жаль, приголомшлива історія та сенсаційне викриття агента, завербованогоорганами «державної безпеки» так званої Луганської народної республіки з числа єпископату Православної церкви України, не спричинила ефективних дієвих заходів з боку компетентних органів і церковного керівництва.

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі