Митрополит Олександр освятив нові автомобілі, придбані діаспорою громади з Чикаго, для військових перед їх відправленням на фронт. Ця благодійна ініціатива була організована волонтерами з міста Чортків Тернопільської області, а також отримала підтримку протоієрея Андрія Левковича та представника діаспори Володимира Діденка. Митрополит Олександр також передав волонтерам «Молитовники воїна» для військових та нагородив Володимира Діденка медаллю “Хрест Свободи”.

Українська діаспора громади з Чикаго штат Іллінойс забезпечує автомобілями для українських військових

9 липня у монастирі святителя Нектарія Егінського у Хуторі Ясному митрополит Переяславський і Вишневський Олександр освятив автомобілі для військових перед відправленням на фронт.

Автомобілі придбані діаспорою громади м. Чікаго (США) та доставлені волонтерами з міста Чортків Тернопільської області. Участь в освяченні також взяли:  протоієрей Андрій Левкович – керівник фонду «Покрова Чортків» Тернопільсько-Теребовлянської єпархії Православної Церкви України, та Володимир Діденко – представник діаспори.

У Спасо-Преображенській церкві монастиря митрополит Олександр благословив волонтерів на добру справу та передав для військових кишенькові «Молитовники воїна», видані Фондом пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира. З благословення Блаженнішого Митрополита Епіфанія, владика Олександр вручив Володимиру Діденку медаль «Хрест Свободи».

Джерело: Переяславсько-Вишневська єпархія Православної Церкви України.