10 лютого в Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі пройшов захід, в якому митрополит Нестор (в миру Андрій Писик) та інші експерти ділилися досвідом щодо ефективного пластового керівництва. Захід об’єднав станичних та адміністраторів з різних осередків та надав поглиблене розуміння організаційних аспектів та мотивації.

Окружний вишкіл в Тернополі зібрав високопрофесійних доповідачів для вдосконалення лідерських навичок серед присутніх архієрей Православної Церкви України – митрополит Нестор

10 лютого у Тернопільському обласному пластовому вишкільному центрі відбувся окружний вишкіл адміністраторів, що об’єднав станичних та адміністраторів з осередків округи. Захід пройшов із заглибленням у різні аспекти організаційної політики Пласту, тімбілдингу та важливих аспектів роботи з партнерами та владою.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Серед видатних доповідачів був пл.сен.дов. Андрій Писик – митрополит Нестор керуючий Тернопільською єпархією УПЦ (ПЦУ), який поділився з присутніми своїм цінним досвідом та думками щодо мети зустрічі учасників. Його Високопреосвященство висвітлив важливі аспекти взаємодії церковної спільноти з громадськістю та роботи з партнерами.

Спільно з пл.сен.дов. Оксаною Шмайдей, ст.пл. Даною Горою та пл.сен.дов. Наталею Галасою, Андрій Писик (митрополит Нестор) розкривав своє бачення стосовно обговорюваних тем, такі як залучення людей в осередок, співпраця з округою та краєм та мотивація молоді. Цей обмін досвідом сприятиме покращенню лідерських якостей учасників.

Організатори вишколу також висловили подяку Лесі Голик із СУМ за її внесок та поділ досвіду. Інструкторам і учасникам вдячні за активну участь та взяття на себе відповідальності. Спільними зусиллями вони прагнуть підняти пластовий рух на новий рівень. СКОБ!

Джерело