15 жовтня 2020 року, в приміщенні храму святого князя Володимира м. Теребовлі під головуванням архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона відбулися збори духовенства Теребовлянського благочиння Православної Церкви України.

Владика Тихон ознайомив священників з останніми церковними новинами та подіями в житті Тернопільсько-Бучацької єпархії після чого обласний благочинний, благочинний Теребовлянського району митрофорний протоієрей Володимир Якубишин розповів про стан справ у Теребовлянському благочинні. Зокрема, присутніми було розглянуте питання про перереєстрацію статутів парафіяльних громад і внесення змін до установчих документів та обговорено актуальні питання з життя громад Теребовлянського благочиння.

На завершення зборів архіпастир подякував усім священнослужителям за невтомну працю на парафіях та благословив.

Нагадаємо, парафія Святих Жон-Мироносиць с.Почапинці Тернопільського району, Тернопільської області відмовилась поминати ім’я керуючого Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ архієпископа Тихона (Петранюка) і звернулась з Проханням про отримання статусу ставропігії до Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого ЕПІФАНІЯ (Думенко) Митрополита Київського і всієї України.

Прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ