345 (2)

Ініціативу проведення спільної молитви за здоров’я учасників АТО закликав підтримати представників усіх церков області голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час засідання Ради церков та релігійних організацій. Участь у засіданні Ради церков взяв Високопреосвященніший Мстислав Архієпископ Тернопільський, керуючий Хмельницькою єпархією та Тернопільський благочинний митр. прот. Петро Скрип.
«Це має бути спільна позиція усього духовенства області, – зазначив Степан Барна. – Я дякую священнослужителям за підтримку армії, за супровід військовослужбовців у зоні АТО, за матеріальну допомогу, яку ми разом організовуємо та відправляємо на фронт. Голос духовних наставників сьогодні має велику силу для боротьби за утвердження нових принципів та зламу старої системи. Наша область сьогодні перша за показниками виділених земельних ділянок учасникам АТО, це понад 500 ділянок, які отримали демобілізовані військовослужбовці. Ми спільно з фіскальними службами виїжджаємо на місця і вивчаємо законність процедур виділення земель. Також військовослужбовці безкоштовно позачергово отримують медичну допомогу та медико-психологічну реабілітацію у закладах охорони здоров’я області. Ми відчуваємо вагому підтримка духовенства під час впровадження цих заходів».
Напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, представники духовенства освятять державні прапори.
«В Тернополі, в містах обласного значення, районних центрах області 23 серпня підніматимуть державні прапори. Це прапори, які привезли із зони АТО наші бійці. Після їх освячення ми вшануємо хвилиною мовчання захисників держави, які віддали своє життя під час бойових дій на Сході країни», – додав Степан Барна.5