Український Православний Предстоятель, Митрополит Епіфаній, провів молебень в Соборі святої Софії на честь святого Пантелеймона, покликаного цілителя. Він висловив подяку медикам та захисникам країни, які працюють на благо народу, і закликав до спільних зусиль у боротьбі за правду і справедливість під час триваючої війни.

Митрополит Епіфаній відправив молебень за медиків та захисників України під час святкового заходу

В день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, 9 серпня 2023 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній в тисячолітній святині Православної Церкви – Соборі святої Софії Київської звершив молебень за лікарів та воїнів – захисників Батьківщини.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Разом з Предстоятелем автокефальної Української Православної Церкви молилися митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, запрошене духовенство, представники Поважної Ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» на чолі з Василем Князевичем та цьогорічні номінанти на здобуття відзнаки.

Під час відправи Його Блаженство возніс молитву за перемогу України над російським агресором, а наприкінці звернувся до присутніх з першосвятительським словом.

«Сьогодні у цьому древньому соборі Київських Митрополитів ми підносимо свої молитви і особливо вшановуємо пам’ять великомученика та цілителя Пантелеймона. І саме його приклад варто наслідувати усім лікарям. Господь через вас, наших лікарів, благодіє, допомагаючи хворим й вашими руками творить чудеса та рятує життя. Це особливо значимо в час, коли триває спричинена агресором війна. Багато синів і дочок України страждають і зазнають ран, борючись за нашу свободу. Але благодаттю Божою, вашими знаннями, досвідом та талантами вони отримують допомогу й дієве лікування. Разом ми сила і спільними зусиллями можемо робити дива, тож з Божою допомогою ми неодмінно переможемо, бо боремося за правду і справедливість», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)