25 жовтня 2023 року Митрополит Епіфаній прибув до міста Дніпро з Першосвятительським візитом, де його радісно вітала громада та віряни. В рамках візиту він планує відвідати різні заходи та відзначити історичні події.

Предстоятель ПЦУ зустрічає вірян та відзначає історичну подію

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 25 жовтня 2023 року прибув на Січеславщину з Першосвятительським візитом.

При в’їзді до Дніпра Предстоятеля помісної Української Православної Церкви зустрів керуючий єпархією архієпископ Дніпровський і Січеславський Симеон, секретар єпархії протоієрей Віталій Лопушанський та священнослужителі єпархії.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Владика Симеон привітав Блаженнійшого Митрополита Епіфанія на Богом благословенній Січеславській землі, піднісши Його Блаженству коровай та квіти.

Нагадаємо, що під час Першосвятительського візиту Блаженнійший Митрополит Епіфаній проведе низку зустрічей, серед яких відвідування захисників Батьківщини, найбільшого волонтерського Хабу Православної Церкви України, а також 27 жовтня 2023 року з нагоди 10-річчя відновлення Дніпровської духовної семінарії Його Блаженство звершить святкову Божественну літургію у семінарському храмі на честь святих першоверховних апостолів Петра і Павла (м. Дніпро, проспект Свободи, 89).

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)