15 липня 2023 року у Каплиці Положення Ризи Пресвятої Богородиці села Винятинці Тернопільської області відбулося відпустове Богослужіння, яке зібрало місцевих вірян у спільній молитві та вшануванні. Одним з особливих моментів цього заходу стала відзнака родини Лешун благословенною грамотою з боку Предстоятеля Православної Церкви України за їхні значимі заслуги перед церковною громадою.

Родина Лешун отримала благословенну грамоту за заслуги перед Православною Церквою

“Бог вислухає усі наші прохання і сповнить їх, якщо на це Його воля. І ось те довір’я, що ми маємо до нього: коли просимо щось, згідне з його волею, він вислухає нас.
І коли знаємо, що він вислухає нас, чого б ми не просили, то знаємо, що одержуємо те, що просили. 1 Посл. Івана 5, 14-15.”

Храм Успіння Пресвятої Богородиці відзначив відпустове Богослужіння 15 липня 2023 у Каплиці Положення Ризи Пресвятої Богородиці села Винятинці Тернопільської області.

Ця подія була дуже особливою, оскільки в рамках цього богослужіння родину Лешун Галини Йосифівни відзначили благословенною грамотою Предстоятеля автокефальної Української Православної Церкви (ПЦУ) Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм за їхні заслуги перед Помісною Православною Церквою та побожним народом.

Ця подія стала важливим визнанням внеску родини Лешун у житті церковної громади. Такі визнання і подяки стимулюють родину Лешун та інших вірян до подальшого активної участі в житті церковної громади. Вони є прикладом побожності, самовідданості та служіння, які надихають інших вірян уподібнюватися їхньому прикладу.

Відпуст – це особливий християнський святковий день, коли віряни збираються в храмі, щоб вшанувати святого покровителя церкви. Храм Успіння Пресвятої Богородиці у селі Винятинці є місцем, де місцеві жителі збираються для молитви, спільного співу і вшанування Богородиці. Відпустове богослужіння стало важливою подією для цієї громади, щороку громада відзначає своє неповторне свято.

Богослужіння, яке відбулося у Каплиці Положення Ризи Пресвятої Богородиці, не лише згуртувало вірян у спільній молитві, але й підкреслило важливість родинного духовного життя та активної участі в церковному співтоваристві. Це нагадує нам про значення родини як основи християнського життя і духовного розвитку.

Тернопільсько-Теребовлянська Єпархія, повідомляючи про цю подію, привертає увагу до значущості вкладу кожного вірянина у розвиток і зміцнення церковної спільноти. Вона також нагадує про важливість побожності і вірності своїм духовним цінностям.

“Такі святкові події, як сьогодні, дорогі браття і сестри, є сприянням укріпленню нашої православної віри і духовності, а також взаємної підтримки спільноти особливо у часі війни. Вони створюють можливість для зближення та обміну духовним досвідом між людьми, які поділяють спільні цінності. Молімось за Україну, за наших військовослужбовців-захисників, за кожного, хто ціною життя відстоює нашу з вами свободу, незалежність та територіальну цілісність!..” – сказав у своєму зверненні до вірян митр. прот. Іван Бойко.

Відпустове Богослужіння у Каплиці Положення Ризи Пресвятої Богородиці в селі Винятинці стало свідченням єднання вірян, вшанування святого місця.

Спаси Господи всім за піднесену спільну молитву!

Джерело: Тернопільсько-Теребовлянська Єпархія УПЦ (ПЦУ)