Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній прийняв участь у церемонії підняття прапору кримськотатарського народу в Ірпені з нагоди третього Міжнародного саміту Кримської платформи, що відбувався у Києві.

Митрополит Епіфаній підняв прапор кримськотатарського народу під час церемонії в Ірпені

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 22 серпня 2023 року на центральній площі Ірпеня взяв участь у церемонії підняття прапору кримськотатарського народу з нагоди проведення третього Міжнародного саміту Кримської платформи, який завтра, 23 серпня, проходитиме у Києві.

На заході також були присутні міський голова Ірпеня Олександр Маркушин, голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов, представниця Президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова Інвестиційної ради міста Ірпінь Володимир Карплюк та інші почесні гості.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Разом з Тамілою Ташевою кримськотатарський прапор підняв Тимур Бектімиров, брат військовослужбовця підрозділу «Крим» ГУР МОУ. У 2015 році брати разом з батьками переїхали до міста Ірпінь з міста Сімферополя.

Передбачається, що національна символіка кримських татар майорітиме на центральній площі Ірпеня до повного звільнення Криму від російської окупації.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)