Митрополит Епіфаній 27 січня 2024 року освятив підрозділ Центру «ОМЕГА» Національної гвардії України. Разом з іншими високопосадовцями та духовенством він взяв участь у богослужінні, під час якого відбулася молитва за воїнів та майбутню перемогу України. Після освячення Митрополит звернувся до захисників з побажанням сили, здоров’я та перемоги.

Блаженніший Митрополит Київський взяв участь у церемонії освячення військового підрозділу та висловив підтримку захисникам Батьківщини

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 27 січня 2024 року звершив освячення одного з підрозділів Центру спеціального призначення «ОМЕГА» Національної гвардії України.

Спільно з Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм за богослужінням молилися митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Харківський і Слобожанський Митрофан, начальник Центру Генерал-майор Павло Яцюк, капелани та захисники Батьківщини.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Після Чину освячення Предстоятель Православної Церкви України підніс молитви до Бога за наших воїнів та Перемогу України, а також звернувся до захисників Батьківщини із Першосвятительським словом.

«Господь діє через нас, через наші руки, через наш розум, надихаючи нас на захист правди й добра. А правда і добро завжди перемагають. Тож бажаю всім вам Божого благословення, сили духу, здоров’я та терпіння, а також наснаги для подальшої боротьби. Разом ми сильні та єдині й неодмінно переможемо», – наголосив Митрополит Епіфаній.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)