В редакцію сайту “Тернопільська єпархія УАПЦ” надійшов відкритий лист від УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА Тернопільського обласного осередку на ім`я Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, тимчасово керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ.

Крайовий отаман Роман Півторак у своєму листі зауважив, що “у смиренній покорі надіємось і віримо, Ваше Блаженство, на те, що мужність Давида і розум Соломона дадуть Вам сили вести свою паству дорогою правди і справедливості, а віряни Тернопілля діждуться єпископів і священників, які поведуть наш нарід до пізнання Божого промислу і ревного служіння Всевишньому”.

Міжнародна громадська організація “Українське козацтво” у своєму листі просить Його Блаженство, розглянути кандидатуру архієпископа Чернівецького та Хотинського Германа (Семанчук) на посаду керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ.

У телефонній бесіді Генерал-отаман Роман Півторак повідомив, що у зв`язку з останніми подіями в Тернопільській єпархії духовенство УАПЦ перебуває у стані розгубленості та невизначеності. На його думку нині не існує такої кандидатури, яку б одноголосно підтримала вся повнота Тернопільської єпархії УАПЦ. Щодо запропонованої кандидатури владики Германа (Семанчук) звучали різні думки та ідеї необхідності особистого спілкування з Архієреями.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ