Монастириська громада прощається із загиблим воїном-земляком Михайлом Куликом
Кортеж із тілом захисника України, який сім місяців вважався зниклим безвісти, пройшов вулицями рідного краю, де земляки віддали йому останню шану
Про гірку й трагічну звістку повідомила Монастириська міська територіальна громада: захисник України Михайло Кулик загинув під час бойового завдання на Харківщині. За даними громади, воїн-земляк поліг у бою ще сім місяців тому – 1 березня 2025 року поблизу населеного пункту Дворічна Куп’янського району.
Михайло Кулик був призваний на службу до Збройних сил України у серпні 2024 року та із 1 березня 2025 року вважався зниклим безвісти.
Сьогодні, 11 вересня, кортеж із тілом Героя пройшло через місто Монастириська у село Добромишль. Земляки полеглого воїна вишикувалися вздовж маршруту кортежу по вулицях Шевченка, сіл Криниця та Комарівка для зустрічі і вшанування захисника Батьківщини.
Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Вічна пам’ять і слава відважному Воїну, який поклав на вівтар Вітчизни найцінніше – своє життя! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Михайла Кулика стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.
Молитва за всякого померлого
Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Михайла як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа