Сьогодні, біля Пам’ятного Хреста, парафіяни храму Преображення Господнього у місті Шумськ та Різдва Пресвятої Богородиці у селі Сураж об’єдналися у спільних молитвах за майбутнє України, захист воїнів та настання справедливого миру. У часи випробувань для держави, вони звертаються до Всемогутнього з благанням про милість та захист, закликаючи зміцнити владу, уряд та всіх громадян, що стоять на захисті від російського агресора. Парафіяни моляться за перемогу та справедливий мир, звертаючись до Небесного Воїнства за допомогою та благословенням.

Парафіяни двох церков звертаються до Всемогутнього за захист України та перемогу над агресором

Сьогодні, біля Пам’ятного Хреста, що символізує жертовність борців за волю, парафіяни храму Преображення Господнього у місті Шумськ та Різдва Пресвятої Богородиці у селі Сураж, спільно підносили свої молитви за майбутнє України, за безпеку та перемогу її воїнів, а також за настання справедливого миру.

Під час важких випробувань, що переймають нашу державу, ми звертаємося до Всесильного Господа з благанням про Його милість і захист. У своїх молитвах ми благословляємо і закликаємо зміцнити наших воїнів, владу, уряд та всіх громадян, які стоїть в обороні проти підступного російського агресора на землі, на морі та в повітрі.

Зі згортним серцем ми молимось Господу, щоб він не дозволив ворогам знищити нашу державу, народ та святині. Ми благаємо за перемогу і настання справедливого миру в Україні. Звертаючись до Небесного Воїнства, особливо до архістратига Михаїла, ми прошуємо його допомогти мужнім захисникам нашої країни зруйнувати диявольські задуми агресора і зберегти нашу дорогоцінну Батьківщину.

Так, Боже наш, Твоя влада полягає в милосерді, і ми сподіваємось на Твоє благословення та спасіння. Славимо Тебе, Отче, і Сина, і Святого Духа, на всі віки вічні. Амінь.

Нехай наші спільні молитви стануть опорою для наших захисників і принесуть світлу перемогу правди та миру на нашу землю. Згуртовані в спільній молитві, ми віримо, що разом з Божою милістю Україна подолає всі складнощі і засяє яскравим майбутнім.

Боже великий, єдиний,
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.

Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю,
Ти нас, Боже, зрости.

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі свої даски й щедроти
Ти на люд наш зверни.

Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світу, щастя,
Дай, Боже, народу
І многая, многая літа.

Джерело: Тернопільська Єпархія УПЦ (ПЦУ)