У Міжнародний день сім’ї ми звертаємося до Бога з молитвою за українські родини, бажаючи їм захисту, благословення та силу у випробуваннях.

Спільна молитва в часи випробувань: в сім’ї ми навчаємося любити, терпіти і співчувати

Нині, в Міжнародний день сім’ї, ми підносимо наші сердечні молитви до Господа за українські сім’ї.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сім’я – це перша спільнота, в якій нас навчають любити і творити добро. Здається, все можна подолати, коли нас окрилює надія на Бога, підтримка і віра найближчих людей. Так, з дитинства ми намагаємося осягнути терпіння, прощення і співчуття. У сім’ї ми вчимося молитися і покладатися на Бога, не втрачаючи віри у часи випробувань.

Тож молімося – і сьогодні, і повсякчас – за своїх рідних і близьких, за свої сім’ї, аби Господь благословив їх і зміцнив, допоміг вистояти у ці непрості часи випробувань.

Господи! Силою Твого Чесного Хреста, молитвами Богородиці та всіх святих, благослови, збережи й захисти наші сім’ї від ненависті та безвір’я, від егоїзму та насилля, від важких випробувань і поневірянь, навчи нас прислухатися один до одного та будувати родинні стосунки на заповідях Євангельської правди.

МОЛИТВА ЗА РОДИНУ

Господи Ісусе Христе Сину Божий, з Отцем і Пресвятим Духом присвятим співом на небесах невпинно славлений, Ти зволив премудрим Своїм промислом все з небуття до існування привести, з пороху земного людину на Свій образ і подобу сотворити та всякими дарами її прикрасити, Ти через любов до людей з ребра праотця Адама дружину йому сотворив і, благословивши їхній союз, сказав: плодіться і розмножуйтеся, і володійте землею. Тому залишить чоловік батька свого та матір і приєднається до дружини своєї, і будуть обоє одним тілом.

Ти, благословивши старозавітніх праведників, численні приклади благочестивого родинного життя нам явив, а наприкінці з кореня роду святого, від праведних Іоакима і Анни Приснодіву плоттю зростив і від Неї тіло прийняв, народившись на спасіння всіх людей. Ти багато років Свого земного життя в назаретській Родині провів, і згодом, вийшовши на проповідь Євангелія, перше чудо в Кані Галілейській сотворив, шлюб законний там благословляючи.

Сам, Господи, поглянь милостивим Твоїм оком на смиренне благання нас, чад Твоїх, і невидимим твоїм заступництвом благослови український народ наш примноженням добрих християнських родин, серед яких квітнула б молитва, святість, згода, однодумність і взаємна жертовна любов. Оживи в серцях наших заповідь Свою: «Що Бог з’єднав, людина нехай не розлучає». Допоможи батькам бути прикладом благочестя для дітей своїх, а дітям стати батьківською втіхою і нев’янучим вінцем слави для свого народу. Навчи нас долати диявольські спокуси і відбивати всі стріли лукавого, на руйнування домашньої церкви-родини спрямовані. Сподоби рабів Твоїх провадити мирне життя у всякому благочесті і чистоті, та подай нам милість вірно Тобі служити і все необхідне для спасіння отримати.

Бо Ти Милостивий і Людинолюбний Бог, і Тобі славу возсилаємо, Отцю і Сину і Святому Духу, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.