Тернопільська громада приєднується до радісних святкувань, вітаючи протоієрея Володимира Простака з його 40-річчям священичої хіротонії та Днем народження. У вітанні викладена велика повага до його служіння, вірність Богу та людям, а також вдячність за приклад, яким він став для вірних і молодих священиків. Служіння протоієрея Володимира Простака стало благословенням для Православної Церкви України, принесло тепло і спокій у серця людей і надихає на духовний розвиток та занурення в Божу благодать. Спільнота бажає йому міцного здоров’я і духовної сили у подальшому служінні, а його пасторський приклад надихає всіх довіряти Божій мудрості та проявляти милосердя.

Вельмишанованого священика вітають з непохитною вірністю Богу та безкорисливою любов’ю до ближнього.

Тернопільщина вітає протоієрея Володимира Простака з 40-річчям священичої хіротонії і Днем народження!

Серед радісних подій, які відзначає Православна Церква, немає нічого більш величного і визначного, ніж ювілей служіння Богу і людям. Сьогодні ми урочисто долучаємось до вітань, щоб висловити нашу щирість, глибоку повагу та вдячність вельмишанованому протоієрею Володимиру Простаку з нагоди його 40-річчя священичої хіротонії та Дня народження.

Провідними рисами вашого довгого покликання є непохитна вірність Богу, безкорислива любов до ближнього та велика мудрість. Протягом цих 40 років служіння, ви неперервно зростали у дусі Божого слова і глибокої віри, стаючи надійним стовпом для вірних і джерелом натхнення для молодих священиків.

Ваше пасторське служіння стало справжнім благословінням для Православної Церкви України. Ви віддаєте себе повністю, приносячи тепло і спокій в серця людей. Ваша присутність завжди надихає вірних на духовний розвитку, спонукаючи їх до глибшого занурення в релігійне життя та відкриття Божої благодаті.

Ми щиро дякуємо вам за ваше сумлінне, смиренне та самовіддане служіння, яке ви здійснюєте з любов’ю та покликанням. Ваша праця є прикладом для нас усіх, як потрібно довіряти Божій мудрості і проявляти милосердя до всіх потребуючих.

З серцем сповненим синівської шани разом з громадою молимося сьогодні за ваше міцне здоров’я і духовну силу. Нехай Божа благодать посилює вас у подальшому пастирському служінні, наділяючи невичерпними дарами Духа Святого. Нехай ваша життєва дорога буде сповнена світла, радості та спокою, а ваші духовні зусилля завжди будуть приносити благо Церкві та її прихожанам.

Дякую Вам, дорогий отче, за взірець для наслідування в побудові стосунків і у сімейному житті, вихованні донечок та відношенню до дружини. Адже шлях священичого служіння не завжди простий та легкий, тому підтримка і любов близьких, дітей і імості це дар Божий! Користуючись можливістю складаю вітання також Вашій родині і бажаю всім вам многая та благая літа!

З найщирішими молитовними побажаннями і великою синівською вдячністю,
Настоятель ставропігійної парафії Святих Жон-Мироносиць Київської Митрополії УПЦ (ПЦУ) с.Почапинці Тернопільської області
протоієрей Роман Будзинський

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)