Святі новомученики і ісповідники землі української, щирі друзі Христові, окраса Царства Небесного, совість і слава народу нашого.

Вашими молитвами, скорботами і працею розростались засіяна на горах Київських апостолом Христовим Андрієм Первозванним спасительна віра православна. В ній утвердив люд український засновник і будівник держави православної святий Володимир Великий.

Ми взиваємо до Вас, заступників наших, прославлених Церквою за стояння в правді й Благочесті, взиваймо і до незчисленного, як зорі на небі люду нашого із всякого стану: заморених голодом, живим похованих, спалених в огні, в воді потоплених, замордованих в тюрмах і таборах, чиї імена відомі лиш Богу. Ви всі пройшли через горнило страждань і мук, вас нищили за те, що ви безмежно любили рідну Церкву і матір-Україну. Ви всі стали святими.

Уклінно Благаємо Вас, оборонців наших: допоможіть земній вітчизні, під покровом святих молитов ваших вистояти у випробовування і нестатках сьогоденних – захистіть від видимих і невидимих недругів, і упросіть Всемилостивого Господа, нехай заради страждань ваших простить слабкодухість і зради народу нашому, помилує любиму Батьківщину, і поведе шляхом спасіння, оберігаючи від терня скорбот і печалей, обдаровуючи її багатостраждальну рясними плодами любові, єднання, достатку і щастя.

Сповідуємо перед Вами, братами і сестрами нашими, що вознеслись до Бога попереду нас, щоб підготувати місце для нас свою ревність і відданість українській церкві і державі, яких не здолати силами пекельними. І молитовно присягаємо, що ніякі спокуси диявольські, злоба світіу потопаючого в трясині гріхів і беззаконь не зможуть здолати міцної як криця любові до віри православної і благочестивого народу нашого, яку ви заповіли нам берегти як зіницю ока. І ми будемо ісповідувати її всім нашим життям, а якщо буде потрібно і смертю.

Укріплюйте нас молитвами своїми життєдайними щоби ми постійно перебували в любові і правді Божій, а особливо в часи нових випробувань, якщо буде на те свята воля Божа, і явили світу таку ж твердість і мужність, яку проявили Ви угодники Божі. Щоб і нам удостоїтись осель небожителів, де вкупі з усіма вгодними Богу отримати ласку, зустріти нескінченним блаженством вічно прославляти єдиного в Троїці славимого Бога.

АМІНЬ