Українці знову звернулися до Бога з молитвою за спокій та перемогу над російським агресором. Під час Божественної Літургії на Святій Горі Афон, очолюваної архієпископом Германом, було піднесено молитви за Україну та її захисників. Паломники також звернулися до монастирських святинь та отримали благословення ігумена монастиря Ксенофонт. Ця подія є нагадуванням про важливість духовної єдності та молитовної підтримки у складний період для України.

Архієпископ Герман очолив молитву за Україну на Святій Горі Афон.

Український народ знову звернувся до Бога з молитвою за спокій та перемогу над ворогом. Цього разу молитовники обрали монастир Пантократор на Святій Горі Афон, де 30 квітня 2023 року відбулась Божественна Літургія, очолювана Високопреосвященнійшим Германом, архієпископом Чернівецьким і Хотинським.

Під час богослужіння архієпископ підніс молитви за Україну та її побожний народ, а також захисників країни, які зараз знаходяться на передовій в боротьбі з російським агресором. Паломники також молились за швидку перемогу та мир в Україні.

Після Літургії архієпископ разом з богомольцями відвідали монастир Ксенофонт, де зустрілись та поспілкувались з ігуменом монастиря, отримали благословення і приложились до святинь.

Ця подорож до Святої Гори Афону та відвідування монастирів є духовним розвитком та нагадує про важливість молитви та підтримки у важкі часи. Ця подія підкреслює єдність України та всього світу в боротьбі за мир та духовний розвиток. Нехай ці молитви допоможуть українському народу пережити цей складний період та здолати ворога.