З приводу загибелі російського протоієрея Михаїла Васільєва, якого виправдовують тим, що він наче мав пастирське піклування про російських вояк в Україні, висловився в соцмережі богослов, архімандрит Кирило Говорун.

Єдине можливе пастирське піклування про тих вояк – усіляко відговорювати їх воювати, бо то становить смертельну загрозу для їх вічної душі та тіла. Усяке інше піклування – співучасть у їх злочинах та сприяння їх потраплянню до пекла, вважає Говорун.

Нагадаємо, про загибель одного з найвідоміших священників РФ стало відомо 6 листопада, а російські “військкори” одразу влаштували “плач Ярославни”, згадуючи “заслуги батюшки ПДВ”.

Васильєв їздив із російськими десантниками по гарячих точках – фактично благословляючи на численні злочини. Священник, який закликав росіянок народжувати більше солдатів і ні в якому разі не ховати синів від мобілізації, був ліквідований разом з іншими окупантами на захопленій частині України.

У коментарях екзальтовані росіяни стали журитися: мовляв, чому священнослужителі гинуть на війні. Однак ніхто навіть не задумався, що така доля будь-якого окупанта, який приносить лихо в чужу країну. А в тому, що Михайло Васильєв, незважаючи на всю показну “святість”, також був окупантом, немає жодних сумнівів.