Сьогодні громада села Дубенка в молитві та плачі від трагедії – матрос Василь Гуменний, віддав своє життя за незалежність, тепер залишається в серцях українців як символ справжнього патріотизму. Стаття розповідає про його героїчний вчинок та вражає об’єднаною скорботою громади.

Село Дубенка в жалобі: Героїчна смерть українського матроса стала символом мужності

Сумна звістка про загибель матроса Василя Гуменного з села Дубенка, Чортківського району, струсила глибини нації. Тільки сьогодні, 31 січня, громада дізналася про його героїчну смерть на передовій, яка трагічно трапилася 25 січня.

Матрос Гуменний віддав своє життя за незалежність та територіальну цілісність України. Його подвиг став невмирущим символом мужності та героїзму українських воїнів.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні близько 14:00 його тіло “На Щиті” молитовно супроводжували односельці стоячи на колінах, в останню дорогу до рідного села Дубенка доправили домовину, попередньо скорботний кортеж зупинився у Монастирську. Цей важкий момент об’єднав громаду в її скорботі та вдячності за великий жертовний внесок у відстоюванні вільної України.

Пам’ять про Гуменного Василя залишиться в серцях українців як символ справжнього патріотизму та беззавітної любові до рідного краю. Героям слава! Просимо молитов за воїна Василя.