УПЦ (МП) стверджує, що закон стоїть на їхній стороні щодо передачі майна ПЦУ та отримала листа від ООН про можливість проживання ченців в Лаврі до прийняття рішення суду. Митрополит Павло закликав вірян до утримання від протистояння через Лавру та заявив, що УПЦ (МП) не переходитиме до ПЦУ. Служителі УПЦ (МП) покидають Лавру сьогодні, але невідомо, чи будуть працювати церкви та вестися богослужіння.

Митрополит УПЦ (МП) Павло (Лебідь) заявив про можливість проживання ченців УПЦ (МП) в Лаврі до прийняття рішення суду, отримавши листа від ООН.

УПЦ (МП) заявляє, що закон стоїть на їхній стороні і передача майна ПЦУ не можлива під час військового стану. Про це повідомив митрополит УПЦ (МП) Павло (Лебідь) під час богослужіння у храмі Агапіта Печерського. Єрарх зазначив, що справа знаходиться в суді, а ООН надіслала листа, що докладає про можливість проживання ченців УПЦ (МП) в Лаврі до того часу, поки не буде прийняте рішення суду. Раніше митрополит закликав вірян до утримання від протистояння через Лавру та заявив, що УПЦ (МП) не має наміру переходити до ПЦУ. Служителі УПЦ (МП) покидають Лавру сьогодні. Наразі неясно, чи будуть працювати церкви та вестися богослужіння.