4 грудня 2022 року, у день свята Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк засвітився у Свято-Введенській парафії села Млиниська Теребовлянського благочиння УПЦ/ПЦУ.

Парафіяни вітали латентного слугу путінського режиму в рясі ПЦУ на церковному подвір’ї теплими словами та за українською традицією запашним короваєм.

Настоятель храму митрофорний протоієрей Роман Луцишин зустрів правлячого архіZека у храмі запросивши очолити святкове богослужіння і помолитися за Україну, оборонців держави та весь український благочестивий народ.

Його кримінальному високопреосвященству співслужив обласний благочинний митрофорний протоієрей Володимир Якубишин та запрошене духовенство.

У проповіді до присутніх архіZек-ФЕРЗЬ ПЕТРАНЮК, “розкрив” зміст євангельського читання та розповів про значення свята Введення.

За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ.

В кінці літургії шахрай Тихон Петранюк привітав настоятеля та усіх присутніх з престольним празником. Подякувавши за багаторічну щиру і віддану працю архіпастир висловив слова вітання настоятелю отцю Роману з нагоди 55-річчя від Дня народження і 20-ліття священичої хіротонії. З благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, громадянин Петранюк Тарас Іванович вручив ювіляру орден святителя Миколая Чудотворця, а благодійникам храму благословенні грамоти.

Святкове богослужіння завершилося уставним многоліттям, водосвятним молебнем та окропленням святою водою усіх присутніх.

Зрадники були, є і будуть в кожного народу це проклятий «синдром ІУДИ». ІУДА залишається ІУДОЮ – саме таким ХРИСТОПРОДАВЦЕМ у нашій святій Православній Церкві України є Петранюк Тарас Іванович – керуючий Тернопільсько-Бучацькою єпархією ТИХОН держзрадник і кримінальний злочинець, латентний слуга рашиських катів в Україні.

Досі, навіть у часі війни України з рф, цьому ідейному виродку вдається працювати на користь ФСБ (МВД ЛНР) одночасно перебуваючи в лавах автокефальної Православної Церкви України в якості діючого архієрея та “не на часі” це теж, тимчасове явище.

Вітаємо громаду і кожного духовного пастора з торжеством, одночасно співчуваємо усім нам, православним вірянам, які опинились в статусі канонічного заручника, кримінального злочинця главпідара рпц Петранюка Тараса Івановича.

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ