Сьогодні Підволочиськ покривається горем через загибель Юрія Баранецького, невпинного борця за незалежність та свободу України. Своїм відвагою та вірністю він став справжнім героєм, відданим своїй Вітчизні. Відпочивай у мирі, лісний вояку, твоя пам’ять назавжди залишиться серед нас.

Символ мужності та відданості, який не вмер

Підволочиськ сумує. Втрати на фронті завжди пронизують серця глибоким горем. Сьогодні, у неділю, 6 серпня 2023 року, була сповіщена важка звістка: під час виконання бойового завдання на запорізькому напрямку ведення бойових дій загинув справжній герой, Юрій Баранецький.

Юрій Баранецький, який віддавав усе заради незалежності та майбутнього України, став справжнім символом мужності та відданості своїй Батьківщині. Він гордо несе титул лісного вояка, той, хто захищав і заслуговував нашу вірність та подяку.

Загибель молодого героя – це важкий удар для всієї родини, друзів, сусідів та всього села. Але разом ми будемо пам’ятати Юрія Баранецького як відважного борця, який віддав себе заради ідеалів свободи та гідності.

Спільна пам’ять, щире співчуття

Завтра, в понеділок, 7 серпня 2023 року, о 13:00 год, всі мешканці Підволочиська та всі ті, хто прагне висловити свою повагу та вдячність, зіберуться біля пам’ятника Ангела Хоронителя. Ми прийдемо разом, щоб зустріти кортеж з тілом героя та провести його в рідну домівку за адресою: вулиця Українська, 4.

Орієнтовно о 14:00 годині, на подвір’ї за вказаною адресою, розпочнеться похоронна відправа. Лісний вояк Юрій Баранецький заслуговує нашої останньої шани та поваги. Поховання відбудеться в храмі, де його пам’ять продовжить жити серед нас.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Своїм рідним та близьким ми висловлюємо щирі співчуття. Нехай Господь дарує Юрію Баранецькому Царство Небесне. Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях та пам’яті.

Захистімо спадщину Юрія Баранецького, пам’ятаючи його відвагу та незламну вірність Україні. Нехай він буде нашим вічним прикладом та натхненням у збереженні миру та свободи.