13 жовтня в Кременці тисячі сердець зібралися, щоб віддати останню шану та вшанувати пам’ять трьох українських Героїв, військових 105-ї бригади Територіальної оборони. Полеглими стали полковник Сергій Лі, капітан Олександр Рац та солдат Сергій Поляк, які віддали своє життя за волю і незалежність України.

Кременець відзначив подвиг військових 105-ї бригади Територіальної оборони

13 жовтня у Кременці провели в останню путь українських Героїв, військових 105-ї бригади Територіальної оборони, які загинули 9 жовтня під час запеклих боїв на Запорізькому напрямку.

Героїв з почестями, на колінах зустріли при в’їзді у Кременець. Сотні кременчан, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, командування та військовослужбовці прийшли віддати останню шану полеглим землякам.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Заупокійне богослужіння за полеглими воїнами у соборі Преображення Господнього звершив митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор у співслужінні духовенства єпархії.

Після служби у соборі прощання із полковником Сергієм Лі, капітаном Олександром Рацом і солдатом Сергієм Поляком відбулося на Майдані Волі.

Полковник Лі Сергій Георгійович, 1964 року народження, заступник командира військової частини, загинув під час стрілецького бою в Запорізькій області.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу, призваний на військову службу 25 лютого 2022 року, мужньо виконав свій обов’язок перед державою, за свободу і незалежність.

Капітан Рац Олександр Олександрович, 1976 року народження, поліг під час мінометного обстрілу на Запоріжжі. Був прийнятий на службу в ЗСУ 15 липня 2022 року, заступник командира стрілецької роти з морально-психологічного забезпечення військової частини.

Солдат Поляк Сергій Йосипович, 1987 року народження, – снайпер другої категорії відділення снайперів роти вогневої підготовки військової частини ЗСУ, прийнятий на військову службу 25 лютого 2022 року. Загинув час мінометного обстрілу у Запорізькій області.

Царство небесне, вічні пам’ять і слава полеглим Героям! Співчуття рідним і близьким захисників України.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ