За щиру співпрацю з Тернопільською Єпархією Української Автокефальної Православної Церкви з нагоди 100-річчя відродження УАПЦ Голову обласної державної адміністрації Предстоятелем УАПЦ Блаженнішим Макарієм Митрополитом  Київським і всієї України нагороджено орденом благовірного Петра Сагайдачного.

” …Я хотів сказати одну річ – я не знаю, як і хто вас не пускає куда в церкву в Києві і хто там вас не пускає куди в Церкву тут пускали, пускають і будуть пускати. І заганяти будуть до Церкви, якщо буде треба!

Я хотів би зазначити, що відповідно до мого розпорядження Тернопільська обласна рада проголусувала і виділила більше 100 000 гривень на реконструкцію нашого Кафедрального Собору духовного серця православія – Зеленої Церкви!
 
Наші кроки будуть спільні і ми, як підтримували УАПЦ так і дальше будем підтримувати, а особливо на шляху об’єднання всього українського православ’я! Слава українській Церкві – дякую за відзнаку! Слава Україні!” – у своїй подячній промові підкреслив Голова обласної державної адміністрації Барна Степан Степанович!
 

ВІТАЄМО ГОЛОВУ З ЧЕРГОВОЮ ВИСОКОЮ ЦЕРКОВНОЮ НАГОРОДОЮ!

 
Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ