22 січня 2024 року відбувся важливий чин похорону Богдана Скрипника, захисника, який віддав своє життя заради України. Його великий внесок у захист країни вшанований рідними, друзями та громадою.

Заліщицька громада вшанувала втраченого військовослужбовця, який віддав своє життя за свободу та незалежність України

Заліщицька громада вирізняє особливий героїзм та самопожертву, провідного її сина – військовослужбовця Збройних Сил України, Богдана Скрипника. Вчора, 22 січня, у містечку Блищанка відбулося відкрите прощання з захисником. Загинувши, він віддав своє життя заради свободи і незалежності України від російського окупанта.

Чин похорону очолив архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк, разом із настоятелем храму святого апостола Іоана Богослова протоієреєм Михаїлом Коробієм та місцевим духовенством. Світла пам’ять Герою була вшанована рідними, друзями, товаришами по службі, та мешканцями краю, які зібралися, щоб подякувати за найвищий акт самопожертви.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

“Востаннє ми віддали шану нашому землякові, вручивши йому військові почесті на місцевому кладовищі. Низький уклін та безмежна вдячність за Героїзм Богдана Скрипника! Нехай Бог прийме його у свої обійми”, – написали у повідомленні на сторінці Заліщицької міської ради на Фейсбук.

Полеглий військовослужбовець віддав своє найцінніше для захисту рідної держави – своє життя. Його вчинок залишиться в пам’яті громади як відзнака великого патріотизму та відданості. Рідні, близькі та усі ті, хто відчував його вплив, об’єднані в горі та пам’яті про цього справжнього воїна.

Вічна пам’ять!

“Вічна пам’ять Богдану Скрипнику! Слава Герою! Слава Україні!” – звучить гідне прощання з тим, хто віддав життя заради інших.