27 квітня 2017 року Божого, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви провів робочу зустріч з головою м. Тернопіль Сергієм Віталійовичем Надалом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання плідної співпраці між Тернопільською єпархією та Тернопільською міською радою.

Преосвященнійший владика Віктор удостоїв Сергія Надала високої церковної нагороди – медалі «Рівноапостольного Великого князя Київського Володимира» ІІ ступеню за особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування та заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою. У свою чергу Сергій Віталійович привітав Владику Віктора з призначенням правлячим єпископом Тернопільської єпархії. Побажав Божої мудрості, натхненного служіння на славу Божу і на добро українського народу та зазначив, що і надалі планує співпрацювати заради єдності Церкви Володимирового Хрещення – заради єдиного Патріархату української Христової Церкви.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ