Сьогодні стало відомо про трагічну втрату українського воїна В’ячеслава Гаврилюка, який виявив велику відвагу та самовідданість, обернувши своє життя на служіння Батьківщині. Він загинув у результаті артилерійського обстрілу, залишивши незабутній слід у серцях рідних та українського народу. Чортківська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та підтримує всіх українських захисників, які борються за свободу та незалежність країни.

Чортківська РДА оголошує про загибель військового захисника, який став символом мужності та самопожертви

Сьогодні з глибоким сумом повідомляється про втрату українського захисника, який став справжнім національним героєм. Чортківська районна військова адміністрація оголошує, що у боях за незалежність та свободу своєї Батьківщини загинув В’ячеслав Гаврилюк, житель Гримайлівської територіальної громади, народжений 2 грудня 1971 року. Він виявив велику відвагу та самопожертву, вибравши шлях захисту України та поклавши своє життя на вівтар свободи.

Трагедія сталася в результаті артилерійського обстрілу, який призвів до отримання В’ячеславом Гаврилюком непоправних травм. Його втрата є великим болем не лише для рідних та близьких, але й для всього українського народу, який шанує та цінує жертовність та відданість своїх героїв.

В’ячеслав Гаврилюк приєднався до лав Збройних Сил України з метою захисту своєї Батьківщини та відстоювання її суверенітету. Він проявляв мужність та рішучість на передовій, ставши прикладом справжнього воїна. Його відвага та самовідданість ніколи не будуть забуті.

Кожен український захисник, який вступає на шлях воєнної служби, заслуговує нашої повної підтримки та визнання. В’ячеслав Гаврилюк, разом з іншими Героями, що віддали своє життя заради нашої свободи, завжди буде пам’ятатися як символ мужності та героїзму.

Чортківська районна військова адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким В’ячеслава Гаврилюка. Його втрата вразила нас усіх, але ми запевняємо, що його жертва не пройде марно. Ми пам’ятатимемо його відвагу та житимемо відповідно до його принципів – захищаючи свою країну та дбаючи про наше майбутнє.

Нехай земля буде пухом для Героя, а його душа знайде спокій у вічності. Слава В’ячеславу Гаврилюку та всім героям, що боряться за Україну!