Президент Володимир Зеленський заявив про масштабні руйнування релігійних споруд та храмів різних конфесій на території України, що стали наслідком військової агресії з боку Росії. У цій страшній катастрофі постраждали всі без винятку, але Україна не здасться і зробить все можливе для відродження та відновлення зруйнованих споруд. Президент закликає усіх українців підтримувати один одного та бути єдними в боротьбі за відродження своєї країни та захисту святинь.

Російська агресія призвела до масштабних руйнувань релігійних споруд в Україні, але країна не здається і готується до відродження

Президент Володимир Зеленський повідомив про масштабні руйнування релігійних споруд та храмів різних конфесій, які стали наслідком військової агресії з боку Росії. У цій жахливій катастрофі постраждали всі без винятку – церкви, мечеті, синагоги та інші релігійні споруди.

Крім того, президент наголосив, що ворог не зламав віру та людяність українців. І хоча Росія зараз вважає все лише мішенню, Україна не здасться і зробить все можливе для того, щоб відродити та відновити зруйновані храми та споруди.

Ця страшна катастрофа напоює Україну та її громадян вірою та рішучістю перемогти в війні та відродити все те, що було зруйновано агресорами. Україна переживає складні часи, але змогла виявити силу волі та духовну міць у відстоюванні своїх прав та гідності.

Президент закликає усіх українців підтримувати один одного, бути єдними в боротьбі за відродження рідної країни та захисту своїх святинь. І хоча дорога до перемоги довга та терниста, Україна вже показала, що не здасться й відродиться з попелу.

https://t.me/V_Zelenskiy_official