На фронті загинув тернопільський науковець і викладач ТНПУ Володимир Брославський
Кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України ТНПУ віддав життя за свободу та незалежність Батьківщини
Трагічна звістка надійшла до Тернополя: на війні загинув кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Володимир Любомирович Брославський.
Володимир Брославський багато років працював у ТНПУ. Він був знаним істориком і археологом, займався науковою діяльністю та викладанням. Університетська спільнота відзначає його як викладача, котрий умів зацікавити студентів, а також як колегу з високими людськими якостями.
У повідомленні, поширеному в університеті, йдеться: «Він був не лише чудовим викладачем і науковцем, але й людиною великої гідності та відданості своїй країні. Його відданість справі та мужність назавжди залишаться у пам’яті колег, студентів та усіх, хто мав честь знати його!».
Загибель науковця стала великою втратою для колег, студентів і всієї освітянської спільноти Тернополя. Університет висловив щирі співчуття родині, близьким та всім, хто знав Володимира Брославського.
Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Вічна пам’ять і слава відважному Воїну, який поклав на вівтар Вітчизни найцінніше – своє життя! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Володимира Брославського стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.
Молитва за всякого померлого
Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Володимира як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа