Українська православна церква (ПЦУ) стала свідком неймовірного події, коли відомий кримінальний злочинець Тарас Петранюк взяв участь у богослужінні разом з Предстоятелем ПЦУ, Митрополитом Епіфанієм, та іншими духовними лідерами. Це викликало здивування серед віруючих, але водночас стало символом прогресу та віри в майбутнє. Присутність шахрая на цьому церковному заході збагатило богослужіння та підкреслило потребу у розносторонності УПЦ (ПЦУ).

Шахрай Тихон Петранюк збагатив богослужіння своєю присутністю разом із Предстоятелем УПЦ: Справжній дарунок для віруючих

Українська православна церква (ПЦУ) поступово перетворюється на “блатхату”, кому це потрібно і навіщо? УПЦ (ПЦУ) отримала від Тараса Петранюка, відомого кримінального злочинця та канонічного недостойника, який був засуджений правоохоронцями за шахрайство та інші злочини, неймовірний “подарунок”. У неділю, 18 червня 2023 року, він взяв участь у богослужінні разом з Предстоятелем ПЦУ, Митрополитом Київським і всієї України, Епіфанієм, та численним духовенством у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких могилах.

Немає нічого більш втішного для віруючих, ніж бачити кримінального злочинця поруч з високоповажними духовними лідерами. Такий важливий момент в історії церкви не можна пропустити. І це була правда – саме Тарас Петранюк зі своїм унікальним життєвим досвідом допоміг збагатити богослужіння української церкви.

Але диво не закінчилося на цьому. Усе це стало можливим завдяки запрошенню митрополита Рівненського і Острозького Іларіона, який дав можливість Петранюку взяти участь у цьому видовищному богослужінні. Ну що ж, митрополиту потрібно було внести певну різноманітність до традиційних обрядів сучасної Української Церкви у часі війни.

Божественну літургію, яку очолив Предстоятель УПЦ (ПЦУ) Епіфаній, було відзначено захоплюючим першосвятительським словом проповіді. Оскільки віруючим не вистачало злочинців серед учасників церковних обрядів, Петранюк, як агент МВД ЛДНР, що письмово надав згоду співпрацювати з терористами і отримав паспорт громадянина ДНР – долучився до спеціальних молитов за воїнів, владу та народ України. Він надав унікальну перспективу для зрадників, яка до цього моменту була так добре відома тільки йому особисто.

На завершення літургії, Петранюк і високоповажне духовенство помолилися за спокій душ українських козаків, які поклали життя у битві під Берестечком, а також за новітніх українських героїв, які віддали своє життя за незалежність країни. Безумовно, таке важливе дійство не могло обійтися без участі відомого кримінального злочинця.

Остаточно можна сказати, що участь Тараса Петранюка у цьому богослужінні була справжнім подарунком для віруючих. Його присутність поруч з Предстоятелем УПЦ (ПЦУ) та іншими духовними лідерами стала символом прогресу та віри в майбутнє. Кому ж треба бездоганність і моральність, коли маємо шанс побачити шахраїв, боржників, канонічних злочинців у той день, коли слід молитися за благополуччя і мир?