Колиндянська громада вшанувала пам’ять про Романа Кавчука, який став героєм України, захищаючи свою країну від ворогів. Незважаючи на трагічну втрату, рідні та близькі можуть бути пишатися самопожертвою та бойовою гідністю свого сина, чоловіка, батька. При прощанні з Романом молилися за його душу та всіх воїнів, які віддали своє життя за країну. Боротьба за незалежність та свободу України триває, тому важливо пам’ятати про жертву тих, хто захищає її на передовій. Кожен з нас може допомогти нашим військовим, підтримуючи ветеранів та родини загиблих воїнів. Вічна і світла пам’ять полеглим героям України! Slava Ukraini!

Боротьба за незалежність та свободу України триває, тому важливо пам’ятати про жертву кожного, хто захищає її на передовій і про тих героїв, які повернулися додому на щиті назавжди залишившись молодим

Слізьми вдячності та гордості наповнилася Колиндянська громада під час прощання з Романом Кавчуком, який став героєм України, захищаючи свою Україну від ворогів. Люди зібралися, щоб вшанувати пам’ять про нього та висловити глибоку повагу його військовій службі.

Розриває серце думка про те, яку важку втрату переживають рідні та близькі Романа, яких він залишив за океаном, проте вони можуть бути пишатися тим, що їхній син та чоловік був таким мужнім та відданим своїй країні. Його бойова гідність та самопожертва нарівні з іншими героями залишаться в серці кожного, хто його знав та шанував.

При прощанні, священнослужителі молилися за упокій душі Романа та всіх воїнів, які віддали своє життя за країну. Романа поховали з усіма військовими почестями на місцевому цвинтарі, а його пам’ять навіки залишиться в серцях тих, хто пам’ятатиме його військову службу та самопожертву.

Боротьба за незалежність та свободу України триває, і кожен воїн, який віддає своє життя за цю країну, заслуговує на нашу довічну повагу та вдячність. Це трагічна подія нагадує нам про те, яку вагому роль відіграють військові в нашому суспільстві та про те, що мир і стабільність, якими ми насолоджуємо, залежать від їхньої безкорисливої служби та жертовності.

Ми повинні завжди пам’ятати про тих, хто стоїть на передовій захисту нашої країни та дбати про те, щоб вони мали достатні умови для виконання своїх обов’язків. Кожен з нас може зробити свій внесок у підтримку наших військових, наприклад, підтримуючи допомогу для ветеранів, родин померлих воїнів та тих, хто перебуває на передовій.

Вічна і світла пам’ять полеглим героям України! Slava Ukraini!