Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко підписав розпорядження про проведення сесії Тернопільської обласної ради, на якому розглядатимуть петицію, яка стосується заборони діяльності УПЦ МП в Україні. Його заплановано на 4 травня, передає Ровесник.

«На розгляд третього пленарного засідання четвертої сесії Тернопільської обласної ради сьомого скликання винесуть питання про розгляд електронної петиції «Щодо підтримки законопроекту про заборону УПЦ МП в Україні», яка була розміщена на офіційному веб-сайті Тернопільської обласної ради 12 квітня 2022 року і набрала 1000 підписів на свою підтримку», – йдеться у розпорядженні.

Враховуючи, що в Україні введено воєнний стан, задля дотримання заходів безпеки, про час та місце проведення пленарного засідання повідомлять додатково.

Нагадаємо, більше тисячі голосів на офіційному порталі Тернопільської обласної ради набрала петиція щодо підтримки законопроєкту про заборону УПЦ МП в Україні.

«Громадськість вимагає від нас ухвалення звернення до територіальних парафій УПЦ, що перебувають в єдності з Московським Патріархатом з проханням перейти до ПЦУ, а також — звернутися до Верховної Ради України про підтримку законопроєкту щодо заборони УПЦ МП в Україні», – зазначив Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Нагадаємо, митрополит ПЦУ Олександр розповів, що УПЦ МП мала бути заборонена у перші дні війни, за аналогією заборони компартії. Секретар РНБО також прокоментував заборону УПЦ МП.