Митрополит Епіфаній подарував дітям щастя та милосердя, звертаючись до кожного серця зі словом любові та надії.

Святковий день тепла та добра для дітей, які потребують особливої уваги

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви 6 грудня 2023 року відвідав дитяче свято з нагоди дня пам’яті святителя Миколая Чудотворця.

Захід, на якому були присутні й діти з інвалідністю та діти, які постраждали від війни, проходив у стінах Київської православної богословської академії. Свято було організоване Київською Митрополією разом з Синодальним управлінням соціального служіння ПЦУ «Елеос-Україна» та мистецькою агенцією «Територія А».

Блаженнійший Митрополит Епіфаній поспілкувався з дітками та звернувся до присутніх зі словом привітання.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Дорогі дітки та батьки, ми вже традиційно зустрічаємося тут в день пам’яті святителя Миколая, адже усі віримо в чудо, яке здійснює Бог у нашому житті. Але навіть ми самі можемо робити маленьке чудо один для одного. У цей день діти згадують, як вони провели минулий рік і чи заслужили на подарунки від святого Миколая. Однак оцінювати своє життя й прагнути до вдосконалення та зростання маємо усі ми. В цьому році, не дивлячись на перепони, нам знову вдалося організувати це маленьке свято завдяки тому, що наші герої захищають наш спокій. Мрії здійснюються, якщо ми маємо тверду і непохитну віру в Господню допомогу. Зі святом, нехай святий Миколай прийде до кожного, підбадьорить у цей непростий час та буде для нас зразком для наслідування», – зокрема сказав Його Блаженство.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)