Тернопіль вражає своєю толерантністю до зрадників під час війни: Державний Прапор України на офіційній церемонії освятив агент ФСБ «Ферзь», а наступного дня громадянин ДНР архієпископ Тихон, в миру Петранюк Тарас Іванович, проголошував вітальне слово на честь Дня Незалежності…

Що ми щороку святкуємо 24 серпня? Так – День Незалежності. Саме ДЕНЬ, а не саму НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – її ми здобуваємо кров’ю на полях бою уже більше 9 років. Але боротьба усі ці 9 з лишком років триває не лише на лінії фронту із рашистськими загарбниками. На жаль, маємо чимало пособників ворога в усіх регіонах України, як показало повномасштабне вторгнення північного заклятого  «брата»…

Так, у Тернополі урочиста подія 23 серпня в парку «Сопільче», присвячена Дню Державного Прапора України, перетворилася на гучний скандал, коли виявилось, що освячення прапора виконував колаборант Петранюк Тарас Іванович, відомий як «Ферзь». Ця несподівана зустріч кримінального елементу із представниками церкви та громадськістю викликала хвилю шоку та запитань про прозорість правової системи.

А вже наступного дня, 24 серпня 2023 року, Тихон-Ферзь-Петранюк взяв участь в урочистому заході, що відбувся на Майдані Волі у Тернополі з нагоди 32-ї річниці Незалежності України «Народженні вільними!». Присутні спільно помолилися за Україну, за Сили оборони України, за українських воїнів, скору перемогу для України і про утвердження справедливого миру. І тут йому надали промовити вітальне слово. Він разом з усіма присутніми хвилиною мовчання вшанував пам’ять усіх хто віддав своє життя за свободу і Незалежність України!

Було покладено квіти до памятників Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Степанові Бандері, Тарасу Шевченку, Ярославу Стецьку, Вячеславу Чорноволу, Симону Петлюрі, стели Воїнам загиблим за волю України, алеї пам’яті погиблих в російсько-українській війні. Серед перших знову був Тихон-Петранюк.

Якби всі ці герої і видатні українці побачили, що серед шанувальників їх пам’яті така гидота, як громадянин так званої ДНР – самопроголошеної невизнаної цивілізаційним світом колабораціоністської квазі-республіки!

А ще більше були б приголомшені герої української нації, коли побачили ось цю заяву-розписку зрадника і кримінальника Тараса Петранюка-Ферзя!

Традиційна молитва за Україну та її героїв отримала несподіваний поворот. Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк є кримінальною особою, яку розшукували правоохоронці по всій Україні. Що ж пішло не так?

Відповідь на це питання схована в тінях та містифікаціях системи, де бездіяльність правоохоронних органів переплітається зі справами церковних діячів. Після проведення молитви та моменту, коли синьо-жовтий прапор мав стати символом єдності, Петранюк Тарас Іванович, колаборант і розшукуваний злочинець, невдовзі з’явився на сцені.

Його звернення та привітання вразило гостей події. Люди були шоковані тим, що особа, з шлейфом кількох епізодів кримінальних злочинів, знаходиться тут, серед них. Що стоїть за цією важливою і сенсаційною деталлю? Хто запросив держзрадника на офіційні урочистості і з я кою метою?

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Такі події відкривають глибокі проблеми системи, де недоліки правосуддя, корупція та політичні маніпуляції стають на шляху до справжньої справедливості. Чи стане цей ганебний епізод каталізатором для реформ, чи ж надалі влада та церква продовжать танцювати на гострих краях безкарності та закону?

Зараз, коли під час війни з лютим агресором вітер змін віє по всій країні, ми бачимо, що події минулого тижня в парку «Сопільче» і на Майдані Волі у Тернополі мають значно більший сенс, ніж просто відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності. Вони нагадують нам, що боротьба за справедливість та відповідальність – це завдання, від якого не можна відмовлятися.

Щоб приховати свій кримінальний злочин, Тихон обрав «правильний бік» і втік до ДНР та став там «Ферзем»

Ганебна історія зрадницького вчинку Тараса Петранюка нагадує розповідь автора «Нашої версії» у публікації «Світ у гамівній сорочці»:

«Мені на похороні мого старого друга, довелося зустрітися з одним знайомим, якого я давно не бачила. Я знала його ще з кінця 90-х, коли він почав привозити продукти харчування до України. Він осів в Україні. Сьогодні він був на похороні зі своєю дружиною «звідти». Перепрошую, що взяла це слово в лапки, ви зараз зрозумієте. Привіталися, я спитала як його справи? Він, на мій подив, відповів, що, незважаючи ні на що, його справи йдуть у гору. Як так, адже війна? А тому, відповів він, що «я вибрав правильну сторону». Він зараз торгує у Луганську, а друга його половина саме звідти. Ми розмовляли грецькою мовою і вона все хотіла дізнатися, про що ми говоримо. Щоб не розпочати гучну сварку прямо там, на похороні, я пішла. Ідучи додому з величезною гіркотою в душі через кончину друга і через зустріч з тим, хто вибрав «правильний бік», я подумала, чому все так неоднозначно? Чому люди перестали розрізняти добро та зло? Чому світ посадив сам у себе в клітку безумства? Що він виграє від того, що все з великим ентузіазмом відіграє роль божевільного? Щоб не продемонструвати собі просту і гірку правду про те, що його лідери більше не в змозі приймати раціональних рішень і протистояти кризам і злу? Тому краще прикинутися ідіотом?».

Отак і Тихон-Петранюк у 2015-му році «правильний бік», визнавши «своей Родиной» ДНР, безпеку якої «добровільно» зобов’язався захищати. Від кого захищати взявся зрадник Петранюк-Ферзь?

Але не менш огидно ведуть себе всі ті в Україні, і зокрема на Тернопільщині, хто мав би дати кримінально-правову оцінку діянням єпіскопа-колабораціоніста – це працівники спецслужб та Нацполіції, а разом з ними і керівництво ПЦУ/УПЦ на чолі з митрополитом Епіфанієм.

Як єпископ ТИХОН (Петранюк) сприяв у присвоюванні позачергового звання генерала-майора СБУ; нагороджував церковним орденом «Христа Спасителя» депутата від «Партії регіонів», полковника СБУ Шкуру Віктора Михайловича, які наслідки в результаті для єпископа мала така дружба – про це та інше дивіться в розслідуванні від Наталії Шевчук, голови ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія»:

Спритний агент ФСБ Тихон-Ферзь в якості єпископа мав у своїх наставниках патріарха Філарета і умовив його святість клопотати за генеральське звання для Віктора Шкури у начальника СБУ (за президентства Петра Порошенка) – Василя Грицака

А згодом, уже на Тернопільщині архієпископ ПЦУ Петранюк Т.І. продовжує і надалі тісно «дружити» з потрібними співробітниками СБУ, звичайно ж керівного рангу. Адже за ним тягнувся, окрім факту зради, ще цілий шлейф кримінальних правопорушень.

26 березня 2020 року Тихон-Петранюк зустрівся з (тепер уже колишнім) начальником Управління СБУ в Тернопільській області полковником Юрієм Івановичем Борейчуком. Владика Тихон привітав керівника з професійним святом та передав вітання особовому складу СБУ і благословення Предстоятеля ПЦУ/УПЦ Митрополита Епіфанія, вручивши орден.

Тихон-Петранюк-Ферзь особисто прикріплює ордена полковнику Юрію Борейчуку

На жаль, дотепер українські високопосадовці і правоохоронні структури постійно повторяли як мантру, мовляв, «не на часі» чіпати релігійних діячів. Але уже в перші дні повномасштабного вторгнення зрадники в рясі показали, на що вони здатні. Але ж такі як Тихон-Петранюк цим займались ще сім років тому!

Було сподівання, що новий очільник Управління Служби безпеки України в Тернопільській області не спокуситься на церковні нагороди й інші щедроти владики Тихона. І буде не лише патріотом України, а й дбатиме про честь спецслужб на Тернопільщині, де чудово облаштувався агент Ферзь (він же Петранюк Тарас Іванович, він же архієпископ Тихон).

Архієпископ Тихон-Петранюк використовує свою посаду для відмивання злочинів

А тим часом Тихон не гає часу і встановлює вигідні йому контакти знову ж таки завдяки Епіфанію! Як? А за випробуваною схемою – кожному хоч якось впливовому чиновнику, який може посприяти у виділенні земельної ділянки. А якщо заволодіти чимось поза законом – то з відповідним очільником правоохоронної структури. Ось вам і приклади…

Православна Церква України нагородила новообраного голову Теребовлянської міської ради Олега Продана

«Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон привітав Олега Йосиповича (Продана) з обранням на посаду та… з благословення Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Епіфанія вручив орден ПЦУ», – повідомили у пресслужбі Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ.

2 вересня 2022 року архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон зустрівся з очільником Чортківської районної військової адміністрації Володимиром Шипітком. Під час зустрічі обговорили важливість подальшої співпраці церкви з органами влади. На завершення владика Тихон подарував керівнику району ікону архістратига Михаїла.

«Кримінальний архієпископ Тернополя нагороджує військових: Прада про його зв’язки з терористами» – тут іде мова про те, що зрадник Тихон-Петранюк використовує свою посаду для відмивання злочинів.

«26 травня 2023 року відбулася зустріч між архієпископом Тернопільським і Бучацьким, Тихоном, (в миру Петранюком Тарасом Івановичем) та начальником Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку, полковником Віктором Агеєвим. Цей інцидент набирає особливого значення, оскільки архієпископ Тихон відомий своїм небезпечним минулим… Зачарований своїм новим «авторитетом» в Православній Церкві України (ПЦУ), архієпископ Тихон влаштовує цирк, нагороджуючи військових України. Як можна повірити в те, що цей кримінальний злочинець, що зрадив свою країну, має якісь моральні права нагороджувати тих, хто справді служить Україні та стоїть на захисті її громадян?», – йдеться в цій публікації.

Обвинувачений (підозрюваний) за ч.4 ст.190 КК України архієпископ Тихон-Петранюк зустрівся з Підгороднянським сільським головою Сергієм Чапраком та привітав його з днем народження, подарувавши копію Чудотворної ікони Матері Божої «Тернопільської». Як зазначалось у Пресслужбі Тернопільсько-Бучацької єпархії «зустріч відбулася в дружній атмосфері під час якої обговорили ряд важливих ініціатив щодо тісної співпраці громади та Тернопільсько-Бучацької єпархії Православної Церкви України».

Обвинувачений (підозрюваний) за ч.4 ст.190 КК України архієпископ Тихон-Петранюк зустрівся з головою Копичинецької територіальної громади Богданом Келічавим. В ході зустрічі обговорили ряд важливих питань щодо подальшої співпраці. Також на молитовну пам’ять з нагоди зустрічі архієпископ Тихон Петранюк подарував очільнику громади копію Чудотворної ікони Матері Божої «Тернопільської».

Зрадника не те, що не осуджують. У ПЦУ його підтримують

Хто б там що не казав – та прямо чи опосередковано Тихону-Ферзю надавав підтримку в поліпшенні його дуже ганебного іміджу сам митрополит Епіфаній

Окрім нагород, владика Епіфаній довго не реагував на скарги вірян, які потерпали від шахрайства Тихона. Про це, зокрема, йшлося у статті «Нашої версії» від 05.05.2023 р. – «Предстоятель УПЦ/ПЦУ зустрівся з вірянином, щоб обговорити борги архієпископа Тихона-Петранюка».

Довгенько розповідав постраждалий від афериста Василь Васильович Мироник Предстоятелю ПЦУ, як він дав у борг кошти під особисті розписки Тихона-Петранюка. Владика Епіфаній промовив в ході бесіди 3 фрази:

– Будем молитися і, звичайно, що ми знайдем вирішення цього питання. Адже хто шукає – той знаходить.

– Треба думати і знайти якесь соломонове рішення, але треба з усіх боків знайти компроміс. Треба в чомусь іти на якісь поступки, бо не буде примирення якогось, його треба шукати.

– Вирішаться всі проблеми і непорозуміння і все буде добре в нас.

Минуло вже 4 місяці і нічого доброго немає. Тихон не виконав обіцянки і не віддав хоча б половини з тих 70 тисяч заборгованих доларів! Напевне, Епіфаній і досі шукає «якесь соломонове рішення»?

А взагалі шахрай Тихон-Петранюк таким чином пограбував не одного Мироника. На 100 тисяч «зелених» він «кинув» (мимоволі переходиш на злодійський жаргон, коли мова йде про скоєне Тарасом Петранюком) також і громадянина Плугіна Д. В.! Про що йдеться у матеріалі «СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК».

З нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці та 950-річчя з часу закладення Успенського собору, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон (він же агент ФСБ ДНР «Ферзь») співслужив Предстоятелю автокефальної Православної Церкви України Священноархімандриту Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за святковою Божественною літургію в Успенському соборі Лаври.

Мало того, Епіфаній привітав Тихона з днем тезоіменитства!

Саме цього зрадникові і потрібно, щоб відвернути увагу з його кримінального минулого і сьогодення, бо кримінальні справи, які закриті незаконно, мають бути поновлені…

Начальнику Головного управління Національної поліції в Тернопільській області,

полковнику поліції Зюбаненку Сергію Вікторовичу

Від Шевчук Наталії Михайлівни

Звертаюсь до Вас у зв’язку із бездіяльністю Тернопільського районного управління поліції, яке здійснює досудові розслідування, що розпочаті за моїми заявами, а саме:

1) досудове розслідування, що внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР) за № 12019210010002015 від 09 липня 2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 356 Кримінального Кодексу України (далі – КК України), в якому, зокрема, 10 липня 2019 року мене було визнано потерпілою, проте, й досі не вручено пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого;

2) досудове розслідування, що внесено до ЄРДР за № 12019210010000998 від 26 березня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 356 КК України, в якому, зокрема, обставини, які слугували підставою для мого звернення із заявою про вчинене кримінальне правопорушення, продовжують існувати;

3) досудове розслідування, що внесено до ЄРДР за № 12019210000000158 від 13 березня 2019 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 388 КК України, в якому, зокрема, не проведено жодних слідчих й оперативних дій, що у сукупності має ознаки приховування кримінального правопорушення;

4) досудове розслідування, що внесено до ЄРДР за № 12016210010000324 від 29.01.2016 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 185 КК України, в якому, зокрема, мною, як потерпілою, було подано безліч клопотань, які й досі залишаються нерозглянутими;

5) досудове розслідування, що внесено до ЄРДР за № 12021216040001083 від 06 липня 2021 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 125 КК України, в якому, зокрема, слідчі й оперативні дії здійснюються, на мою думку, у напрямках, що у сукупності мають ознаки затягування строків досудового розслідування;

6) досудове розслідування, що внесено до ЄРДР за № 12022211040000339 від 09 лютого 2022 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 191 КК України, в якому, зокрема, не проведено жодних слідчих й оперативних дій, що у сукупності має ознаки приховування кримінального правопорушення;

7) досудове розслідування, що внесено до ЄРДР за № 12017210010003614 від  09 листопада 2017 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 191 КК України, в якому, зокрема, слідчі й оперативні дії здійснюються, на мою думку, у напрямках, що у сукупності мають ознаки приховування кримінального правопорушення й затягування строків досудового розслідування;

8) досудове розслідування, що внесено до ЄРДР за № 12019210010000763 від 05 березня 2019 року, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною четвертою статті 191, частиною першою статті 364 КК України, в якому, зокрема, слідчі й оперативні дії здійснюються, на мою думку, у напрямках, що у сукупності мають ознаки приховування кримінального правопорушення й затягування строків досудового розслідування;

9) досудове розслідування, що внесено до ЄРДР за № 12019210010002209 від 30 липня 2019 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статі 396 КК України, в якому, зокрема, кримінальне провадження неодноразово незаконно закривалось, що мною оскаржувалось слідчому судді.

Враховуючи вищенаведене, прошу:

  1. Організувати здійснення досудових розслідувань кримінальних проваджень, внесених до ЄРДР за №№ 12019210010002015, 12019210010000998, 12019210000000158, 12016210010000324, 12021216040001083, 12022211040000339, 12017210010003614, 12019210010000763, 12019210010002209 у відповідності до чинного законодавства України.
  2. Надати вказівки органам досудового розслідування вжити всіх заходів, передбачених чинним законодавством, щодо всебічного, повного і неупередженого дослідження обставин кримінальних проваджень, внесених до ЄРДР за №№ 12019210010002015, 12019210010000998, 12019210000000158, 12016210010000324, 12021216040001083, 12022211040000339, 12017210010003614, 12019210010000763, 12019210010002209.

Звернення до нового очільника поліції Тернопільщини «Наша версія» бере на себе зобов’язання журналістського контролю, як воно буде розглядатися полковником Зюбаненком, котрий під час вступу обіцяв, що біля себе він хоче бачити відданих справі поліціянтів, які сумлінно, чесно та наполегливо виконуватимуть поставленні завдання та обов’язки. А от для тих, хто переступить межу дозволеного він стане «найгіршим прокурором».

Джерело: ТЕРНОПІЛЬ – НОВИНИ