Українська Православна Церква Московського Патріархату оприлюднила публікацію від 28 серпня 2022 року з наголосом, що у мережі поширили фото, на яких зафіксовано викинуте на смітник церковне облачення — хрестики, привезені з Храму Гробу Господнього та інші освячені речі.

Усе це раніше знаходилося на Вінничині у храмі села Оляниця релігійної громади УПЦ МП, яка нещодавно перейшла у підпорядкування УПЦ/ПЦУ.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на сторінку у Facebook православної вірянки Ірини Кощій повідомив, що всі ці освячені раніше речі опинились на смітнику і це демонструє блюзнірське відношення прибічників ПЦУ.

Прикро, що такі факти є. Не допустимо, щоб церковні речі — до того ж освячені в Храмі Гробу Господнього — опинялись у такому місці, як смітник. Провокація це чи чиясь необдуманна дія — будь-що такого допускати не можна! Хто б це не зробив і з якою метою — знайте: це велика ганьба і гріх для людини! Для будь-якого вірянина чи особи в духовному сані такі світлини викликають глибокий біль.

Справа не в тому хто, саме, ці церковні речі приніс на смітник прихильник УПЦ МП чи УПЦ/ПЦУ це зробила людина байдужа до Православної Віри.

Не втрачаймо ж подобу людини навіть воюючи!

Осквернений Свято-Петро-Павлівський чоловічий монастир

Будемо обєктивними і згадаємо про монастир Тернопільсько-Бучацької єпархії ПЦУ, з яким зганьбився її очільник Тихон-Петранюк, намагаючись його продати. Коли ж аферу барижного святоші було призупинено, він втратив до монастиря всякий інтерес і кинув його до остаточного занедбання і руйнації. Про це йдеться у розслідуванні голови ГО «Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія» Наталії Шевчук.

Мало того, монастир перетворився на великий… смітник! Якщо поглянути на нижче подані фотознімки, то наслідки діяння Тихона-Петранюка нічим не відрізняються від того, що трапилося у храмі села Оляниця, що на Вінничині.

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Православні барони України – брати Петранюки

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі

Тихон-Петранюк – ІКОНА СТИЛЮ ПЦУ

Як Тихону-Петранюку запахло смаленим

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 1

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 2

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 3

ЧОРНА МІТКА ТИХОНА – Президент звільнив Юрія Борейчука з посади начальника СБУ в Тернопільській області

Відкритий лист до Президента України