У рамках відзначення Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав виставку «Скорботний шлях Бахмута» у Національному заповіднику «Софія Київська», де були представлені різьблені барельєфи та графічні роботи на біблійні мотиви

Благодійна виставка пам’яті та надії: звернення Митрополита та участь урядових осіб

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 7 травня 2024 року відвідав у залі «Хлібня» Національного заповідника «Софія Київська» виставку «Скорботний шлях Бахмута».

НАШ ТЕЛЕГРАМ

На заході було представлено різьблені барельєфи на шкарлупі страусиних яєць та графічні роботи на біблійні мотиви «Via Dolorosa» майстра Дмитра Денисенка з Народного музею писанкарства та розвитку народних ремесел Бахмутського міського народного Дому.

На події також були присутні міністр культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв, директор Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська, представники місцевої влади Бахмута та гості.

Добірку музичних творів для відвідувачів виставки виконав Камерний оркестр Бахмутського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Карабиця.

«В цей особливий час відзначення Світлого Христового Воскресіння наші думки спрямовані на перемогу України. Адже Спаситель переміг смерть і це надихає й переконує нас, що зло російського агресора також буде подолане. З надією на Бога ми досягнемо справедливого миру, повернемося у наші тимчасово окуповані міста та відродимо їх з руїн», – зазначив Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви звертаючись до присутніх зі словом.

Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України