У резиденції Митрополита Київського Епіфанія відбулася історична зустріч з головою “Батьківщини” Юлією Тимошенко та Валентином Наливайченком. Вітаючи митрополита з 45-річчям і 5-ою річницею, вони висловили прагнення до єдності, яка об’єднує релігійні та політичні горизонти.

Символ Єдності: Політичний та Духовний Лідер Об’єднують Україну

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся із Юлією Тимошенко: Знакова Зустріч в Митрополичому домі

У резиденції Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, 3 лютого 2024 року, відбулася пам’ятна подія – зустріч з головою політичної партії «Батьківщина» та впливовим українським політиком, Валентином Наливайченком.

Під час цього важливого обговорення, гості вітали Блаженнішого владику з його 45-річчям та відзначенням 5-ої річниці сходження на Київську кафедру. Зустріч, ознаменована побажаннями та висловленням поваги, відзеркалює прагнення українського народу до єдності, яка перетинає кордони релігійної та політичної сфер.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цей несподіваний об’єднавчий момент свідчить про важливість діалогу між церковною та політичною владою, встановлюючи мости взаєморозуміння. Митрополит Епіфаній, який став символом української незалежності, знову підтверджує свою роль як духовний лідер, сприяючи об’єднанню громадян у різних сферах життя.

Така приємна зустріч відкриває нові перспективи для співпраці між Церквою та державою, вносячи вклад у добросусідство та гармонію в Україні.