Українська громада об’єдналась, щоб пом’янути і помолитися за невинно вбитих дітей, які стали жертвами безглуздої насильницької війни. У цьому траурному моменті спільнота вірних звертається до Біблії та Христових обіцянок, шукаючи втіхи і розуміння. Вони закликають до співчуття, підтримки та об’єднання, щоб віднайти мир і спокій у цей скорботний час.

Україна сумує та висловлює вічну пам’ять безглуздим жертвам насильницької війни

Улюблені браття і сестри у Христі.
Сьогодні ми сумуємо і поминаємо тих, хто став жертвою безглуздої насильницької війни. Наша країна, Україна, оплакує невинних дітей, які були ніби квітками, загубленими у цих кривавих бурях. Наші серця розриваються від болю, але дозвольте нам зібратися разом, як громада вірних, щоб висловити їм свою вічну пам’ять.

В Біблії написано: “Блаженні плачущі, бо вони будуть потішені” (Матвія 5:4). Сьогодні ми тяжко плачемо, знаючи, що ці невинні діти були забуті від найважливішого – від життя. Та в цій мрійній годині, ми згадуємо Його обіцянку – втішити нас у нашому смутку, зігріти наші душі Своєю любов’ю.

Пам’ятаймо також про слова Ісуса Христа: “Дайте дітям приходити до Мене, і не забороняйте їм, бо таких є Царство Небесне” (Матвія 19:14). Ці безневинні діти, які померли від російських військових ракет, вже знаходяться в обіймах Небесного Отця. Вони знаходяться в безпечності, де більше ніякий вогонь війни не зможе їм завдати шкоди.

Наразі ми, як громада, повинні вшановувати їхню пам’ять та підтримувати тих, хто зазнав втрати. Нехай наші слова та наші дії принесуть розуміння, турботу і співчуття тим, хто страждає. Біблія нагадує нам: “Не будьте рівнодушними до потреб інших, маючи в своєму серці любов” (1 Івана 3:17). Нехай наше об’єднання віри стане примарною світлиною в темряві траурних днів.

Молімось за всіх, хто постраждав від цієї війни. Молімось за нашу країну, Україну, щоб мир з’явився на її землі. Хай Бог увійде в серця тих, хто причиняє страждання, і дарує їм розуміння та втіху, щоб вони змінили свої шляхи.

Вічна пам’ять загиблим дітям, які стали жертвами цієї жорстокої війни. Хай Господь злагодить їхні душі та дарує нам всім мир і спокій.
Помолились за душі невинно убієнних дітей.

МОЛИТВА

Господи Ісусе Христе, Боже наш, Владико життя і смерті, Утішителю скорботних! Із засмученим і зворушеним серцем вдаюся до тебе і молюся Тобі: пом’яни, Господи, в Царстві Твоєму невинно вбитих дітей і сотвори їм вічну пам’ять.
АМІНЬ.