У світлі різдвяних свят українські діти виявили свою відданість військовим, замість традиційних колядок та засівання. Благодійний Фонд “ПОКРОВА ЧОРТКІВ” ділиться рухливою історією, як маленькі герої та молода компанія збирають кошти для придбання автомобіля – пікапа Toyota Hilux для підтримки військових бригади, яка обороняє Бахмут.

Українські малята та молодь обирають відданість та солідарність, допомагаючи Збройним Силам у святковий період

Благодійність у військових реаліях: ЗАСІВАЛИ ТА КОЛЯДУВАЛИ – ЗСУ ДОПОМАГАЛИ

У світлі різдвяних свят зазвичай важко уявити, що дитячі радощі можуть змінюватися. Однак, українські діти виявили дивовижну відданість та взаємодопомогу у важкі часи.

Благодійний Фонд “ПОКРОВА ЧОРТКІВ” ділиться вражаючою історією, як діти замість колядок та засівання вирішили віддати свої «хочу» на підтримку Збройних Сил України. Одним із яскравих прикладів є маленький, але свідомий Орест Стельмащук, який «назасівав» 5 100 гривень. Молода компанія, представлена Назарієм Фиком, Іларією Фиком, Яною Смеречинською та Оленою Підручною, долучилася ще з 5 000 гривнями.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Отримані кошти призначені для придбання автомобіля – пікапа Toyota Hilux для чортківської 42 окремої механізованої бригади, військових, що в даний час тримають оборону навколо Бахмута.

Ця історія свідчить про величезну солідарність та патріотизм серед української молоді. Благодійний фонд “ПОКРОВА ЧОРТКІВ” закликає всіх долучитися до цієї благородної справи та підтримати захисників країни в цей особливий період.

Реквізити благодійного фонду «Покрова Чортків»:
5169 3351 0098 1097
UA433052990000026002033313624
Пряме посилання у Приват24 – https://cutt.ly/RwJu5ejf