Трагічна загибель молодого солдата Кальчука Валерія Ігоровича під час виконання бойового завдання в Запорізькій області вразила серця мешканців Кременеччини. Валерій, хто був відомий своєю відвагою та мотивацією, завжди залишиться у пам’яті людей як справжній герой та захисник України. Урочиста церемонія прощання стала виразом вдячності за його жертовну службу. Сьогодні усю країну охопила туга, але відвага Валерія надихає нас пам’ятати справжню цінність миру та свободи.

20-річний воїн, що став символом мужності та відданості Україні

Трагічна новина про смерть 20-річного воїна Кальчука Валерія Ігоровича залишили глибокий слід в серцях жителів Кременеччини. Валерій був справжнім героєм та захисником України, який віддав своє життя, виконуючи свій обов’язок у бойовій зоні Запорізької області.

Його односельці та всі, хто знав Валерія, згадують його як товариського, щирого, цілеспрямованого та надзвичайно відповідальну людину. Він завжди був мотивованим та справедливим, що здобуло йому повагу та шану серед оточуючих.

Церемонія проведення в останній шлях Кальчука Валерія Ігоровича стала виразом вдячності за його жертовну службу для України. Люди з усієї області зібралися, щоб висловити своє щире співчуття його рідним, близьким, друзям та побратимам. Слова втіхи та підтримки лунали від представників органів місцевої влади та місцевого самоврядування, а також від командування та військовослужбовців.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні вся країна скорбить і згадує Валерія, який став частиною небесних військ захисників України. Його вічна пам’ять залишиться у серцях близьких та тих, хто поважає його відвагу та самопожертву.

Нехай земля прийме в обійми Кальчука Валерія Ігоровича, а його подвиг завжди нагадує нам про справжню цінність миру та свободу. Шана та слава героям, які віддали своє життя захищаючи нашу країну!

Просимо молитов за новопредставленого воїна-Валерія! Вічна і Світла пам’ять тобі захиснику України!